У кафе, ресторанах, місцях громадського харчування будь-хто може попросити "Добрий лимонад", який заклади продають та відраховують частину прибутку на користь підопічних "Таблеточок". Про це розповіла директор зі стратегічних партнерств фонду "Таблеточки" Світлана Пугач в прямому ефірі на 24 каналі.

Цікаво Революційний тест виявляє рак за чотири роки до появи симптомів

Вона повідомила, що заклади по всій країні готують лимонад та запрошують людей на прохолодний напій та допомогу. Хто долучився до акції, можна переглянути на мапі. Крім того колеги в офісах, друзі та просто родичі збираються разом й також готують лимонад, аби зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям.

Хоч карантин й продовжують, але це не проблема, бо можна влаштовувати онлайн, зум лимонадні вечірки. Можна робити фестивалі рецептів та обирати найкращі. Проводячи весело час, збирати кошти для дітей,
– розповіла Світлана Пугач.

Вона пояснила, що їх підопічні – це онкохворі діти по всій країні. Наразі під опікою "Таблеточок" та всіх благодійників й волонтерів понад 400 сімей та 17 онковідділень у всіх куточках країни.

"В Україні кожного дня в середньому 3 родини дізнаються про онкологічний діагноз їх дитини. Проте, на жаль, одужує менше половини з тих, хто захворів. Вже є прогресивні методи терапії, є можливість всім дітям з онкологією одужувати. Для цього потрібні ліки, обладнання, кваліфіковані лікарі та медсестри. А ще потрібна участь кожної людини. Коли ми всі з вами разом об’єднуємося, захищаємо дітей – саме тоді вони мають усі шанси, аби перемагати рак, мати дитинство, виростати", – пояснила Пугач.

Читайте також Здійснили найбільший прорив у розробці вакцини проти раку

Зібрані кошти від продажу лимонаду можна легко перерахувати на рахунок фонду на сайті. Треба відшукати кампанію День лимонаду 2020 і зробити свій благодійний внесок.

Дивіться відео з рецептом трьох неймовірних лимонадів: