"Настільки заполітизували, заговорили тему, тобто були тільки емоції і ніякої присутності розуму з одного і з іншого боку, що просто зрозуміло було – ніякої перспективи спокійно обговорити тему, яку піднімав цей законопроект, не буде ніякої можливості. Тож, потрібно шукати зручніший час для цього. У цій ситуації дуже важливо не втратити ось ту дискусію, яка почалася у відношенні того, чи можемо ми в Україні відстояти право на честь, гідність та ділову репутацію кожного з нас", – каже нардеп.

Водночас, вона переконана, що її однопартієць Віталій Журавський спершу вчинив невірно, коли не виніс законопроект на обговорення з громадськими організаціями та журналістами. Більше, того, на її думку, до законопроекту були внесені досить жорсткі норми. Але додала, що журналістам буде складно домовитися, адже "ніхто не хоче визнавати своїх помилок".

Окрім того, Бондаренко звинуватила журналістів у "недотриманні журналістських стандартів" і в участі у "замовних медіа-війнах".

Нагадаємо, вчора вранці, 2 жовтня, Верховна Рада України прийняла рішення скасувати законопроект "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, що стосуються посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію людини".

Проте, за словами народного депутата Сергія Саса, рішення ВР про скасування ухвалення у першому читанні "закону про наклеп" не знімає документ з порядку денного сесії парламенту.

Водночас, за словами депутата від ПР Володимира Макеєнка, до голосування законопроекту про наклеп неможливо буде повернутися, у тому разі, якщо скасування його ухвалення в першому читанні підпише Голова Ради.