Про це повідомив заступник Міністра економіки України Ігор Фоменко під час брифінгу щодо нового порядку бронювання військовозобов'язаних, передає 24 Канал.

Увага Скільки військовозобов'язаних працівників Україна може забронювати: у Мінекономіки дали оцінку

КМУ визначає перелік цих установ-організацій. Згідно з цього списку визначаються критично-важливими і вони не підлягають під обмеження 50% від кількості військовозобов'язаних,
– зазначив Ігор Фоменко.

Однак, можливе бронювання й меншої кількості працівників. Так, за словами Фоменка, попередньо була пропозиція зменшити кількість до 40%.

Та все ж після обговорень з Генеральним штабом та Міністерством оборони було домовлено, що 50% від військовозобов'язаних – це те, що оптимально дозволено і врегульовано постановою.

Крім того, бізнес сам може визначати той функціонал, який їм потрібно для їх діяльності: для цього вони мають сформулювати аргументацію та подати до ОВА на узгодження.

"Нема чітко визначених критерій, кожного разу це буде окремий порядок", – додав Фоменко.

Більше про постанову щодо бронювання працівників

  • Кабінет міністрів України 27 січня затвердив новий порядок бронювання військовозобов'язаних працівників.
  • Підприємства, які вважаються критично-важливими, можуть забронювати до 50% своїх працівників, що є військовозобов'язаними на строк до 6 місяців.
  • Крім того, військовозобов'язані керівники зазначених підприємств та їх заступники, а також працівники ПЕК із переліку Міненерго підлягають бронюванню, незалежно від військового звання, віку та військово-облікової спеціальності.

До теми За яких умов можуть призвати заброньованого працівника в Україні