Звинувачення щодо Adani Group

Протягом цих вихідних конгломерат індійського мільярдера намагався спростувати звинувачення у корпоративних зловживаннях. Так Adani Group назвала звинувачення Hindenburg безпідставними та атакою на саму Індію.

До теми Найбагатший мільярдер Азії втратив 45 мільярдів доларів за два дні

На думку аналітиків, ситуація зі звинуваченнями у бік Adani Group також загрожує послабити загальну довіру до Індії, яка донедавна була головним інвестиційним напрямком для найбільших інвестбанків, і прискорити зсув в бік Китаю, що знову відкривається.

Що відбувається з акціями Adani

Хоча в понеділок розпродаж акцій продовжився, і акції Adani Total Gas Ltd. та Adani Transmission Ltd. знову впали на 20%, серед трейдерів з'явилися ознаки розбіжностей. Наприклад, на 12:20 в Мумбаї 6 з 10 акцій групи Adani продовжили падіння, натомість акції Adani Enterprises зросли на 4% після попереднього стрибка на 10%.

Облігація Adani Ports & Special Economic Zone Ltd. з погашенням у 2027 році впала на 6,2 цента. Щонайменше чотири облігації групи впали до рівня нижче 70% номінальної ціни, що свідчить про наростальне занепокоєння щодо кредитоспроможності.

Падіння акцій компаній Адані / Інфографіка Bloomberg