У Росії Папазян був головою Комітету з національної політики Громадської палати Воронезької області і головою вірменської культурно-християнської громадської організації "Ані". В Україні ж він відомий тим, що виграв чимало тендерів, але після отримання грошей і втечі з країни Віктора Януковича, сам втік у Росію.
Як пише видання "Наші гроші" Арсен Папазян кілька років тому був відомий як власник одеської прописки та фірми ТОВ "АСП-трансбуд", яка за часів правління Віктора Януковича у 2010-2013 роках виграла два десятки будівельних тендери на загальну суму 214,55 мільйона гривень.
Більшість підрядів були отримані у Харкові від мерії Геннадія Кернеса. Але одні з найбільших були отримані у Києві – по реконструкції Олександрівської лікарні (46,30 мільйона гривень) та парку "Оболонь" в урочищі "Наталка" (44,98 мільйона гривень).
Читайте також: З'явилось відео, як двоє суддів пропонували хабар Назару Холодницькому у його кабінеті
Після Майдану столична мерія провела аудит комунального підприємства "Інженерний центр", яке віддало підряд фірмі Папазяна на Олександрівську лікарню. І з’ясувалось, що вартість та обсяги виконаних робіт були завищені на суму 8,96 мільйонів гривень. Той підряд фірма отримала без відкритих торгів, що було аргументовано нагальною необхідністю – Олександрівська лікарня потрапила до переліку об’єктів охорони здоров’я, які мали підготувати під "Євро-2012".
Згодом фірма "АСП-трансбуд" була перереєстрована на киянина Артура Арутюняна і самотужки більше не вигравала державні тендери.
Читайте також: У судах перебувають 4200 справ на хабарників, – Луценко
Однак у травні 2013 року фірма стала субпідрядником по реконструкції Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В. Громашевського по вул. Амосова, 5. Держава обрала генпідрядником на той проект ТОВ "Укрпрофмед", яке найняло "АСП-трансбуд" на виконання робіт на 6,5 мільйона гривень і здійснила їй передоплату 6,00 мільйонів гривень. Однак субпідрядник виконав роботи лише на 0,59 мільйона гривень, а решту авансу у розмірі 5,40 мільйона гривень (670 тисяч доларів за тим курсом) – не повернув. У 2016 році "Укрпрофмед" через почав вимагати від "АСП-трансбуду" повернення цих грошей, а у 2017 році суд задовольнив вимогу.