Чому дороги потрібно будувати навіть в епідемію
Президент в інтерв'ю The New York Times пояснив, чому навіть у час епідемії коронавірусу він акцентував увагу на інфраструктурі.
Читайте також Перемир'я на Донбасі та будівництво доріг: що українці вважають основними досягненнями 2020 року
Багато звинувачень на мою адресу, мовляв, під час епідемії я приділяв багато часу інфраструктурі. Зараз люди побачили, що наші швидкі почали добиратися до хворих швидко,
– зазначив Зеленський.
За його слова, хороші дороги дозволили пожежним машинам оперативно добиратись до місць займання, зокрема під час лісових пожеж на Луганщині.
"Зараз не за добу можна доїхати, а з'явилася можливість добиратися за хвилини. Коли гасили пожежі, ми зберегли величезну кількість життів", – додав глава держави. Та наголосив, що це підтверджує важливість інфраструктури.
Що вдалося зробити у 2020 році та які плани на майбутнє
Зеленський розповів, що цього року вже зробили 4 тисячі кілометрів доріг. А це перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років.
Це, я вважаю, правильний крок. Скажу чесно, я цим дуже пишаюся, вважаю, що тут усі ми спрацювали, – підсумував президент.
Він вважає, що Україна має шанс за 4 – 5 років побудувати всі інфраструктурні вузли.
Сполучення з тимчасово окупованими територіями
Окрему увагу Зеленський приділив будівництву сполучення з окупованим Донбасом.
"Туди теж тепер добираються гуманітарні вантажі як з України, так і від Червоного Хреста. Там ми побудували мости, відкрили КПВВ", – заявив глава держави.
Таке ж зробили на території, що прилягає до окупованого росіянами Криму. Там теж з'явилися сучасні контрольні пункти в'їзду – виїзду.
Радимо ознайомитися Українські дороги у 2020: чому вартість ремонту виросла вдвічі