Країна повертається до нормального життя

Данія вчергове намагається повністю скасувати всі карантинні обмеження. Попереднього разу обмеження скасовували у вересні та повернули у листопаді.

Увага У Польщі хочуть виплачувати компенсацію людям, які заразилися COVID-19 на роботі

Які обмеження скасують

Уже 1 лютого в країні відкриються нічні клуби, а обмеження щодо кількості людей у приміщеннях будуть офіційно скасовані.

Лише декілька запобіжних заходів залишаються в силі та стосуються перетину кордону Данії для невакцинованих осіб з країн, які не належать до Шенгенської зони.

Попри зростання захворюваності

До слова, карантинні обмеження знімають попри сплеск нових випадків COVID-19 у країні. Наразі в Данії щодня реєструють від 40 до 50 тисяч нових пацієнтів.

У нас надзвичайно високий відсоток дорослих, які вакциновані трьома дозами вакцини,
– каже епідеміолог Лон Сімонсен з Університету Роскілле.

В Данії високі показники вакцинації

Понад 60% данців вже отримали третю дозу вакцини – цей показник вдалось досягнути на місяць раніше терміну, який вказаний у плані уряду.

Таким чином, враховуючи тих, хто нещодавно перехворів, уряд Данії вважає, що 80% населення захищені від важкого перебігу хвороби. Саме тому й вирішили зняти коронавірусні обмеження.

Актуальна статистика COVID-19 в Данії

  • За даними Університету Гопкінса, станом на 1 лютого в Данії зафіксували 1 772 901 тисячу випадків зараження коронавірусом;
  • На жаль, з них 3 778 летальних;

Загалом в ЄС середній показник вакцинації трьома дозами складає 45%.