Зокрема, переконують, Комітет з питань податкової та митної політики не врахував вимоги малого та середнього бізнесу та залишив для "спрощенців" обіг у 300 тисяч гривень. За умови ж введення касового апарату, обіг можуть збільшити до 600 тисяч гривень.

"Таксисти за кермом будуть вести зошит, отримавши гроші і вибивши чек, будуть в зошиті за кермом заповнювати доходи і витрати. Це не спрощена система і це робить спрощену систему нереальною. Крім того, хочу звернути увагу на те, що в прикінцевих положеннях, сьогодні це питання піднімалось на комітеті, залишається норма про те, що спрощена система буде діяти до виключно до 2016 року", - каже екс-голова Ради підприємців при уряді Оксана Продан.

В опозиції кажуть, що уряд наполегливо хоче проштовхнути новий Податковий кодекс за місяць до початку нового бюджетного року, цього, мовляв, категоричного робити не можна.

"Якщо цей документ буде прийнятий, то головною статтею наповнення бюджету країни наступного року будуть штрафи, тому що не одне підприємство не в змозі за ось цей короткий термін адаптувати свою діяльність. Для того, щоб з першого січня спробувати в відповідності з цими нормами працювати", - каже народний депутат, фракція БЮТ Андрій Сенченко.

"Я впевнений, що цей Податковий кодекс буде жахливими не тільки для малого і середнього бізнесу, а й для будь-якого бізнесу, і великого, в Україні. Тому що сплачувати легально податки буде неможливо", - каже народний депутат, фракція НУ-НС Олександр Бондар.

Представники опозиції пропонують перенести ухвалення Податкового кодексу на наступний рік. Тим часом, підприємці, які розбили наметове містечко під будівлею парламенту готові оголосити голодування, якщо влада не врахує їхніх вимог. А наступного тижня представники малого та середнього бізнесу обіцяють влаштувати аншлаг для депутатів. Таким чином, запевняють, розвіють впевненість прем`єр-міністра Миколи Азарова, який заявив, що не вірить у щирість протестуючих.