Є кілька неочевидних причин, які візуально створюють безлад у помешканні. Про це 24 Канал повідомляє з посиланням на Real Simple.
Читайте також Забудьте про тренди: як прикрасити ялинку, щоб вона виглядала по-справжньому дорого
Причини візуального безладу вдома
Захаращений передпокій створюватиме відчуття захаращеності усього будинку чи квартири, адже саме його ви найперше бачите, коли заходите у помешкання. Експертка з організації простору Катріна Тіпл радить тримати верхній одяг у шафі та зменшити кількість взуття, яке зберігається біля дверей. Також слід перенести весь одяг, який не відповідає сезону, в інше місце. Це додасть відчуття легкості і звільнить простір від непотрібних речей.
Часто відчуття безладу може відчуватися у приміщеннях з максималістським інтер'єром. Саме тому дизайнери радять любителям максималізму бути дуже обережними й зберігати баланс.
Речі, у яких нема мети в інтер'єрі, нагадують безлад. Не розміщуйте речі лише для того, щоб заповнити простір,
– сказала експертка Беккі Рапінчук.
Підтримуйте чистоту у коридорі / Фото Pinterest
Причиною відчуття безладу може бути захаращений холодильник. Прийшов час прибрати з нього магніти, дошки з нагадуваннями та творчість дітей. Знайдіть для цих речей інше місце.
Ще одна неочевидна причина безладу – велика кількість предметів на тумбах, поличках і стільниці. Пам'ятайте, що чим менше речей зберігається на відкритому просторі, тим частішим видається приміщення. Професійні організатори простору радять прибрати геть усі речі з відкритих поверхонь на 24 години і тільки після того повернути ті з них, які здаються найнеобхіднішими.
Зайві предмети створюють відчуття безладу / Фото Pinterest
До теми Безглузді оновлення у будинку, на які не варто витрачати гроші
На жаль, у квартирах чи будинках з маленькою площею дуже часто усе виглядає безладно. Коли гостям ніде сісти – це створює погане враження.
Відсутність очевидних місць для компанії завжди здається мені безладом,
– сказала експертка Сіан Баллентайн.
То ж вона радить змінити конфігурацію меблів або додати кілька неочікуваних місць для сидіння – наприклад, пуф-трансформер, який розкладається на 4 табуретки.