Жінка не встигла видалити відео, де видно, як вона примотала до обличчя дитини подушку. Кадри опублікував телеграм-канал Teza.

Детальніше Жахлива смерть дитини у Запоріжжі: вихователька стерла частину відео і знищувала докази

Зробила вона це для того, щоб дитина не кричала. Натомість батькам жінка сказала, що дівчинка сама могла задихнутись уві сні.

У четвер, 4 червня, підозрюваній обирають запобіжний захід. Жінці інкримінують скоєння умисного вбивства.

Відео з камер спостереження зафіксували, як до обличчя дитини приклали подушку:

На кадрах видно, як жінка бере подушку і прив'язує її до обличчя дівчинки, що плаче. Після цього вихователька залишила дитину в окремій кімнаті.

Відео у фейсбуці опублікував адвокат батьків дівчинки Теймур Мамедов. З його слів, вихователька прив'язувала подушку, щоб дитина не плакала.

Вибачте за сленг, але тупо зав'язати подушку і віднести в іншу кімнату, де залишити однорічну дитину близько 10 хвилин без уваги тільки через те, що дитя плакало – це не піддається здоровому глузду,
– написав адвокат.

Він також переконує, що вихователька намагалася приховати докази. Мовляв, до того часу як приїхали батьки, вона роздягла дитину, а відео з камер спостереження видалила. Втім його частина таки збереглась.

Зверніть увагу Смерть дитини у Запоріжжі: що відомо про підозрювану виховательку Суханову – фото

Що відомо про незаконний садок

  • Слідство встановило, що 51-річна жінка відкрила дитячий садок без жодних дозвільних документів. Свої послуги підозрювана рекламувала в інтернеті.
  • Сусіди кажуть, що нелегальні ясла працюють уже давно. Усі діти, яких туди приводили, віком до 2 років. Доба коштувала 200 гривень.
  • Правоохоронці перевіряють законність діяльності ясел: ані відповідної освіти, ані дозволу на роботу дитсадка вихователька не мала.
  • Сама ж власниця все заперечує. Каже, що жодного дитсадка не мала, а дитину їй залишили примусово.

Деталі трагедії

  • Батьки принесли свою дитину віком рік і два місяці до ясел вперше, аби вона "могла завести собі нових друзів". Ясла знайшли за оголошенням в інтернеті.
  • Вже через кілька годин зателефонувала вихователька і повідомила, що дитина не дихає.
  • Швидку викликали вже батьки. Вони самі намагалися реанімувати дитину до приїзду медиків, але дівчинка померла. Згодом з'ясувалося, що вона захлинулася блювотинням, коли плакала.
  • Батьки дізналися, що дитина посварилася з однолітком. Той її вкусив, а від стресу в малечі почалася блювота.
  • Вихователька намагалась усе приховати, аби не видно було, що дівчинка зригувала. Жодної допомоги дитині вона не надала.