Допитали вже дівчину підсудного Євгена Дрижака Юлію Ткачук. Проте вона не розповіла, про що саме її допитували в суді, посилаючись на заборону суду.

Журналістам Юлія розповіла, з якої причини вона проходить свідком у кримінальній справі.

"Крашкова **** з моїм батьком. У Крашкової з моїм батьком протягом двох-трьох років були інтимні стосунки. Коли ми про це дізналися, то вирішили, що треба це якось вирішувати. У мене з нею були бійки, були скандали", - сказала дівчина.

На думку Ткачук, через це Ірина Крашкова мститься їй.

"Від самого початку у нас була версія, що вона робить на зло мені. У мене є матеріали справи з усіма експертизами, і ні в одній із цих експертиз немає мови про те, що Поліщук і Дрижак причетні до зґвалтування і побиття", - запевнила вона.

Нагадаємо, свідчення "врадіївської жертви" Крашкової підтвердили речові докази.

Раніше апеляційний суд Миколаївської області продовжив термін утримання під вартою "врадіївських ґвалтівників" до 25 листопада 2013 року.

Як відомо, 26 червня троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення. Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.