Цю операцію проводили співробітники міграційної поліції. Це, ймовірно, вказує на те, що до банди входили іноземці.

Зауважте У Вінниці жінка організувала дім розпусти під виглядом масажного салону

Мали чіткі обов'язки

За даними правоохоронців лідером злочинної групи був 42-річний чоловік. Він орендував приміщення для розміщення борделів, розміщував рекламу та контролював роботу своїх.

Йому "допомагали" 4 спільниці та 1 чоловік. Слідчі встановили, що всі вони працювали адміністраторами у борделі та розміщали рекламні оголошення в інтернеті.

Вели бухгалтерію та проводили співбесіди

Також підозрювані спілкувалися з клієнтами, вели бухгалтерію. Чи не найважливішою частиною роботи зловмисників було проведення "співбесід" із кандидатками, які бажали надавати сексуальні послуги за гроші. Також члени банди контролювали та координували роботу секс-працівниць.

Щодо них, то поліцейські наразі встановили тільки 12 жінок, які займалися проституцією в межах сфери впливу цієї банди. Жінки зізналися, що година їхніх інтимних послуг коштувала відвідувачам від 1200 до декількох тисяч гривень.

Що виявили під час обшуків

Правоохоронці провели обшуки в помешканнях зловмисників, автомобілях і, власне, борделях. Що там знайшли:

  • 220 тисяч гривень;
  • рекламні візитки;
  • банківські картки;
  • чорнові записи;
  • 4 пакунки речовини схожої на марихуану.

Окрім цього, силовики вилучили комп'ютери та телефони. На них виявили головні докази злочинної діяльності в так званій "секс-індустрії".

Що загрожує затриманим

Правоохоронці розслідують цю справу одразу за кількома статтями Кримінального кодексу. Загалом за сутенерство усім затриманим загрожує до 7 років ув'язнення.

Опитування – чи підтримують українці легалізацію проституції: дивіться відео