Подробиці націоналізації "Приватбанку" та загрози для українців: відверте інтерв'ю з Данилюком
Як він зазначив під час прес-конференції у Дніпрі, міністерство ставить завдання перед новим головою правління розвивати банк надалі.
"Банк має стати прикладом, як розвиватися і конкурувати", – підкреслив сказав міністр.
Також очільник Мінфіну повідомив, що вже сформовано Наглядову раду "Приватбанку".
"Я ще залишу певну інтригу, ввечері ми презентуємо нову команду, просто зараз їх тут немає, і мені здається, що краще це було б робити з Києва, деякі члени Наглядової ради перебувають там", – зауважив посадовець.
За його словами, це будуть представники від держави – два члени, а решта будуть представниками міжнародних фінансових організацій, а також незалежні експерти та спеціалісти в банківській сфері.
"Ось така комбінація професійної Наглядової ради з високим рівнем довіри, а також професійної команди, яка буде управляти безпосередньо банком, і є запорукою успіху на майбутнє", – резюмував Данилюк.
Читайте також: Шлапак уперше звернувся до вкладників як голова "Приватбанку"
Нагадаємо, увечері 18 грудня Кабмін на спеціальному засіданні ухвалив рішення щодо передачі "Приватбанку" у стовідсоткову власність держави. Новим головою правління фінустанови став колишній міністр фінансів Олександр Шлапак.
Крім того, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у банк тимчасову адміністрацію, а тимчасовим адміністратором призначили Наталію Соловйову.
21 грудня стало відомо, що держава придбала акції банку за 1 гривню.