Міський голова Дніпра Борис Філатов повідомив у мережі, що 2 лютого адміністрація Новокодацького району міста у терміновому порядку розглянула питання сім'ї Лебединець.

Читайте також У загиблої під час стрілянини на "Південмаші" жінки залишилася 11-річна дочка

Дочку Віри Лебединець визнали сиротою

Лебединець Кіра Кирилівна визнана сиротою, і їй встановлений опікун – Лебединець Віта Сергіївна, сестра героїчно загиблої Віри,
– зазначив Філатов.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Віри Лебединець залишилася 11-річна дочка.

Загибель Віри Лебединець: що відомо

  • У ніч на 27 січня нацгвардієць Артем Рябчук відкрив вогонь по свої колегах, що несли варту на "Південмаші". Внаслідок стрілянини загинули 5 людей, ще 5 – постраждали.
  • Однією із жертв трагедії стала Віра Лебединець. Вона була контролеркою воєнізованої охорони на заводі. Жінка пропрацювала на підприємстві 15 років. У той жахливий день до кінця її зміни залишалося кілька годин.
  • У пресслужбі "Південмашу" розповіли, що 35-річна жінка відмовилася відчиняти двері та віддавати ключі "дніпровському стрілку". У результаті Рябчук застрелив її.
  • Перед убивством він застосовував до контролерки фізичне насильство та погрози, проте співробітниця воєнізованої охорони "героїчно протистояла" та відмовлялася випускати озброєного чоловіка в місто.
  • Влада Дніпра посмертно нагородила жінку міським почесним знаком "Захисника Вітчизни".
  • Суд вже обрав для Рябчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Сам він зізнався у скоєному.

Про трагедію – нацгвардієць розстріляв людей у Дніпрі: дивіться відео

Текст допису Бориса Філатова:

Сьогодні адміністрація Новокодацького району міста Дніпро у терміновому порядку розглянула питання сім'ї Лебединець.
Лебединець Кіра Кирилівна визнана сиротою і їй встановлений опікун – Лебединець Віта Сергіївна, сестра героїчно загиблої Віри.
Карта Віти для пожертвувань – 4731 2196 1343 1257.
Сподіваюся, що ми всі будемо такі ж активні у допомозі для дитини, як у праведному гніві в соцмережах.