Про це заявила прокурор Наталія Висоцька.

Читайте також: Дівчина Дрижака дзвонила свідкам і надиктовувала свідчення, — прокуратура

Сьогодні, 5 листопада, суд вивчив дані відеореєстратора у Врадіївському райвідділі міліції за 27 червня в період з 18.00 до 23.54, цього дня Дрижака усунули від роботи у зв'язку з можливою причетністю до скоєння розслідуваного злочину.

"На минулому судовому засіданні Дрижак сказав, що о 18 чи о 19 годині йому повідомили, що його усунено від роботи, і він покинув будівлю райвідділу. В райвідділ прийшов о 2 годині ночі для проведення розслідування", - уточнює прокурор.

"Щоб показати суду, що Дрижак говорить неправду, ми продемонстрували, коли, в який час Дрижак перебував у райвідділі", - сказала Висоцька.

За її словами, на відео можна побачити, як Дрижак близько 19.00 привіз підсудного єгеря Сергія Рабиненка, потім кілька разів заходив і виходив з райвідділу, курив і говорив по мобільному телефону.

Висоцька вважає, що неправдиві показання Дрижака - це його захист.

"Він - обвинувачений, це його тактика захисту", - сказала прокурор.

Натомість адвокат Дрижака Володимир Клименко каже, що дані відеореєстратора збігаються з показаннями самого Дрижака та інших фігурантів.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення. Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.