За інформацією Держслужби охорони МВС, аварія трапилася близько 10 ранку: зіткнулися службове авто Держслужби охорони, яке супроводжувало грошові кошти та цінні папери в рамках договору з одним з банків Миколаєва, і авто Hyundai, в якому знаходилися співробітники Врадіївського райвідділу міліції та Управління Служби безпеки області. За кермом Hyundai перебувала цивільна особа, він прямував до слідчого управління обласної прокуратури.

Водій Hyundai проігнорував заборонний сигнал світлофора і виїхав на перехрестя, після чого сталося зіткнення зі службовим автомобілем Держслужби. Є постраждалі з різними травмами в обох автомобілях. Наразі немає підстав для будь-якої політизації цього ДТП,
– додали у прес-службі.

Згодом з’явилася інформація, що у Hyundai знаходилося 4 міліціонерів Врадіївського райвідділу і 3 співробітників СБУ. Постраждали 3 міліціонерів та водій авто міліції.

Інформацію про перебування в авто затриманого напередодні міліціонера спростували у міліції.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що сьогодні у центрі Миколаєва мікроавтобус СБУ, у якому перевозили "врадіївського гвалтівника", зіткнувся із авто міліцейської служби охорони "Титан". Мікроавтобус перекинувся, кілька людей травмувалися. Джерела у прокуратурі повідомили, що мікроавтобус перевозив Євгенія Дрижака, а конвоював арештованого спецназ СБУ "Альфа".