Акції компанії Evraz обвалилися

У четвер 10 березня 2022 року Велика Британія наклала санкції на Абрамовича та ще 6 російських олігархів. В результаті цього акції компанії Evraz впали на 14% на торгах.

Що цьому передувало Роман Абрамович та ще 6 російських олігархів потрапили під санкції Британії

Прикметно, що ще 9 березня компанія намагалась заспокоїти інвесторів щодо можливих санкцій. В Evraz заявили, що "не вважають себе юридичною особою, що належить або діє від імені чи за вказівкою будь-яких осіб, пов’язаних з Росією і, таким чином, не підпадає під дію такого законодавства".

Санкції щодо компанії Evraz

Нагадаємо, що раніше Абрамович не потрапляв ані під обмеження у США, ані ЄС. Нині його звинуватили у причетності до "дестабілізації України та підриву та загрози територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України через Evraz".

Також Уряд Сполученого Королівства заявив, що компанія Evraz потенційно брала участь у "поставках сталі для російських військових, яка могла використовуватися у виробництві танків".

Що варто знати про компанію Evraz

Evraz – лондонська металургійна компанія, яку контролює Абрамович. У лютому Абрамович взяв під прямий контроль свою частку у 28,6% Evraz, яку він раніше володів через Greenleas International Holdings, компанію, зареєстровану на Британських Віргінських островах.

Росія перевершила Іран за кількістю накладених на неї санкцій: дивіться відео

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!