1. Автокредити «їдуть» до українців: ставки впали на 3%
Кредитування автомобілів в теперішніх складних економічних умовах для більшості банків є чи не найголовнішим способом заробляння грошей і тому найменша зміна у вартості депозитів миттєво відображається на відсоткових ставках за автокредитами.
От і сьогодні вітчизняні фінансові установи миттєво відреагували на здешевлення основного кредитного ресурсу – депозитів для населення – і масово почали активно знижувати ставки за своїми програмами з фінансування придбання нових автомобілів.
2. Вклади в доларах під 10% ще є, але швидко «закінчуються»
Поки на валютному ринку України спостерігається відносне затишшя, вітчизняні фін. установи вирішили привести відсоткові ставки за своїми депозитними програмами до більш-менш прийнятних значень.
Як результат до середини березня 2013 року ставки за вкладами в американській валюті, у порівнянні з піковими значеннями, зафіксованими восени 2012 року, знизились більш ніж на 1 відсотковий пункт
В таких умовах у багатьох українців як ніколи актуальним стає питання, хто з банків ще не встиг зменшити прибутковість вкладів в національній валюті і чи є серед них відомі бренди.
Відповіді на ці запитання дізнавайтесь на сайті myBank.ua
3. Огляд валютного ринку: в Багдаді все спокійно
Завдяки новорічним святам активність населення на валютному ринку значно знизилась, що посприяло стабілізації курсу головної валютної пари – гривня-долар.
І незважаючи на те, що в лютому відбулось деяке пожвавлення інтересу українців до іноземних грошових знаків, ціна на американську валюту коливалась в межах вузького коридору 8,09 – 8,16 грн.
4. Рейтинг золотих депозитів
Як відомо інвестиції в золото є чи не єдиною справді працюючою альтернативою класичним валютним банківським вкладенням. Тому для тих, хто бажає урізноманітнити свій портфель заощаджень і придбати цей благородний метал myBank.ua склав рейтинг прибутковості всіх доступних на ринку депозитних програм у золоті.
5. Як правильно платити чайові
В Україні ще не сформувались чіткі та зрозумілі для всіх правила чайових, тому часто можна почути питання, а чи потрібно давати чайові людині, яка Вас обслуговує, і якщо давати, то скільки.
Цією проблемою зацікавився експерт зособистих фінансів Ліля Українець і у своєму блозі на сайті myBank.ua вона ділиться з результатами свого дослідження.