Про це оліхарг заявив в інтерв’ю The New York Times.

До речі: Помічник Зеленського Шефір їздив в офіс Коломойського: "Схеми" з'ясували навіщо

Коломойський вважає, що США використовують Україну в своїх геополітичних цілях.

Люди хочуть миру, доброго життя і припинення війни. А ви, США, підштовхуєте нас бути у війні, і навіть не даєте нам на це грошей,
– заявив Коломойський.

За його словами, "відновлення зв'язків з Росією стало необхідним для економічного виживання України".

"Дайте 5-10 років, і кров буде забута. У 2014 я вже показав, що не хочу бути з Росією", – сказав він.

Нагадаємо. Коломойський називав війну на Донбасі громадянським конфліктом. Він стверджував, що конфлікт на Донбасі "ніким не інспірований, ніякої Росією", при цьому він визнавав, що там є російська техніка.

Зауважимо, що Олігарх Ігор Коломойський уже заявляв, що Сполучені Штати опосередковано підтримують "конфлікт на Донбасі", адже надають Україні військову техніку, серед якої і протитанкові ракетні комплекси "Джавелін".

Коломойський і влада: що треба знати

  • Володимиру Зеленському постійно приписували вплив олігарха Ігоря Коломойського ще під час передвиборчої кампанії. Глава держави переконував, що їх пов'язували лише спільні бізнес-інтереси щодо роботи з телеканалом "1+1".
  • Бізнесмен повернувся в Україну якраз через деякий час після перемоги Зеленського у другому турі виборів. До того Коломойський жив за кордоном два роки.
  • Оточення теперішнього президента стверджує, що олігарх не має на нього жодного впливу. Однак сам Коломойський зізнався, що допомагав йому порадами – і продовжує це робити.
  • Офіс Президента очолює Андрій Богдан – екс'юрист Коломойського.

До речі: Гончарук про вплив Коломойського: не залежимо від жодного олігарха