Для того, аби реструктуризувати позику, юридичні особи мають підтвердити факт істотного зниження доходів через карантин, повідомляють на сайті НБУ.

До теми Попит на валюту суттєво знизився

У Нацбанку проте, уточнили: кредитні канікули автоматично не діятимуть для бізнесу. Клієнту доведеться звертатись до банку і обговорювати зміни плану кредитування. Про це на брифінгу у Києві повідомила заступниця голови НБУ Катерина Рожкова.

НБУ впроваджує програму антикризових заходів. Ця система налічує 5 основних елементів, це – кредити, депозити, робота банківської системи, валюта і платежі. Усі ці елементи покликані зменшити навантаження на бізнес і населення,
– сказала Рожкова.

Рожкова повідомила, реструктуризації підлягають ті кредити, які до 1 березня виплачувались без протермінувань та інших проблемних питань. У Нацбанку наголошують, такий пільговий режим не означає. що кредити не потрібно буде сплачувати, йдеться лише про розтермінування.

Дивіться також Карантин і робота банків: валютні обмеження та санітарні години

Раніше "кредитні канікули" увів Приватбанк – для клієнтів малого та середнього бізнесу. Триватимуть вони з 1 березня до кінця травня.

Фінансові обмеження під час карантину
Фінансові полегшення під час карантину / Інфографіка 24 каналу