На Житомирщині його споживачам поставляє ДП "Пропан Житомиргаз" зі Станішівської газонаповнювальної станції.
"Єдина в області, якій дозволено приймати зріджений газ, розподіляти його споживачам, тобто заправляти балони, в цілях безпеки. Ми приймаємо балони від населення, перевіряємо їх на безпеку, заправляємо газом за технологічними нормами, пломбуємо, реєструємо балони і відправляємо споживачеві", - переконує головний інженер Станішівської СТАНЦІЇ ДП "Пропан Житомиргаз" Андрій Мірошніченко.
Втім останнім часом заправку побутових балонів скрапленим пропаном пропонують і звичайні АЗС. Однак, не маючи відповідної підготовки та офіційного дозволу, ці станції наражають, таким чином, споживачів на небезпеку. Та й за свої послуги просять значно більше. Так, вартість одного балону скрапленого газу становить 160 грн., тоді як на звичайних автозаправках її підвищують до 220 гривень.
"Підприємство закуповує скраплений газ для населення у ДК ГАЗ-видобування через спеціалізовані аукціони, які проводить українська аграрна біржа у м.Києві. Головним чинником формування ціни є закупівельна вартість, яка є стабільною до кінця 2011 року не зважаючи на коливання цін на ринку", - провідний економіст Станішівської станції ДП "Пропан Житомиргаз"Олена Можарівська.
При цьому відстань, на яку спеціалісти підприємства "Пропан Житомиргаз" доставляють споживачам заправлені балони, на вартість послуги не впливає.