Чому варто інвестувати вже зараз

Ринок криптовалюти знову оцінюється в 1 трильйон доларів. Хоча ще у червні він обвалився до 700 мільярдів доларів. Ми вже пояснювали, що крипторинок був на дні і був вдалий момент для інвестицій.

Цікаво Надійний як долар: що потрібно знати про стейблкойн

Але ті, хто так цього і не зробив, все ще мають шанс, адже не всі можливості втрачені. Ціни на криптовалюти все ще низькі. Ринок потрохи вибирається з дна, але до вершини ще далеко.

Аналітики бачать світле майбутнє

До прикладу, біткойн коштує близько 22 тисяч доларів. Його історичний максимум – 65 тисяч, тобто на 200% більше, ніж зараз. Безліч криптоекспертів та фінансових установ стверджують, що біткойн зараз недооцінений, і на нього чекає великий ріст:

  • Так, інвестиційний банк JPMorgan Chase нещодавно оцінив монету в 38 000 доларів.
  • Аналітик Fidelity Investments Юррієн Тіммер переконаний, що біткойн може коштувати до 100 000 доларів через два роки, а його справедлива ринкова вартість наразі становить від 40 - 50 тисяч доларів.
  • Аналітик Кріс Брендлер очікує, що біткойн знову зросте майже до 38 000 доларів до кінця цього року та 50 000 доларів до кінця 2023 року.

Тож 24 канал розпитав фахівців криптобіржі Bybit, на яку повернулася акція "Влітку новачкам знову щастить", про те, як новачку почати інвестувати у криптовалюти.

Як новачкам отримати винагороду

Новачки, які внесуть свій перший депозит до 31 серпня, можуть розраховувати на винагороди до 4 тисяч доларів. Зробити це дуже просто:

  • Необхідно зареєструвати на спеціальній сторінці, щоб претендувати на всі винагороди.
  • Після цього потрібно внести перший депозит на будь-яку суму. За це ви отримаєте купон на 10 USDT (стейблкойн, ціна якого прикріплена до долара США).
  • Додаткові винагороди можна отримати, якщо ви вносите більші депозити та торгуєте на криптобіржі. Розмір винагороди сягає 4 тисяч доларів. До того ж отримайте тестову VIP-картку на 14 днів, коли досягнете найвищого рівня винагород.

Зверніть увагу, щоб отримати найвищу винагороду — бонусні 4000 USDT, ви повинні внести щонайменше 100 тисяч доларів і вийти на 2 мільйони доларів торгового об’єму. А от, щоб отримати бонус в 30 USDT, потрібно лише виконати умову по сумі депозиту в 1 тисячу доларів.

Нагадаємо, що ця винагорода йде у доповнення до купона на 10 USDT. Бонуси й купони Bybit можна використовувати лише для безстрокових і ф’ючерсних контрактів (спот не входить).