"Кенії потрібні українські інноваційні технології, обладнання, висококваліфіковані кадри для виконання проектів у рамках національної стратегії "Кенія-2030", - заявив радник прем'єр-міністра Кенії з питань розвитку інфраструктури Сільвестр Касуку, котрого цитує прес-служба посольства України.

За його словами, зараз тривають проектно-конструкторські роботи та складання кошторису робіт щодо реконструкції порту Ламу. На даному етапі, за словами радника, головне завдання його офісу та Міністерства транспорту - зниження вартості зазначених робіт з 35,3 мільйона доларів до 22,3 мільйона доларів.

Крім того, в ході зустрічі сторони обговорили можливості залучення українських компаній до реалізації інфраструктурних проектів у столиці Кенії Найробі, реконструкції портів Момбасу і Ламу, модернізації транспортного коридору в Східній Африці, зокрема залізничної магістралі Момбаса - Найробі - Уганда.

Касуку визнав очевидним потужний потенціал української промисловості та зазначив, що Кенія відкрита для українських товарів, зацікавлена ​​в розвитку економічних зв'язків та експорті широкого спектр товарів і послуг.

У повідомленні також зазначається, що на початок лютого заплановано візит делегації кенійських чиновників і бізнесменів в Україну.