Недарма автомобілі з автоматичною коробкою передач коштують дорожче, ніж такі ж самі автомобілі з механічною коробкою. Адже результат обидва автомобілі видають однаковий, але перший потребує менше зусиль від водія.

Цікаво Це реально: як торгувати криптовалютою без жодних комісій

У світі криптовалют також є автоматизація. Це називається MT4 трейдинг, і він пропонує багато різних переваг для криптоентузіастів.

Що таке MT4 трейдинг

MT4 був розроблений у 2005 році компанією MetaQuotes, і з того часу став однією з найпопулярніших платформ форекс-трейдингу. У ньому представлені технічний аналіз, поради експертів та багато іншого.

MT4 – це торгова платформа, яка підходить для будь-яких ринків – фондових, сировинних, валютних та криптовалютних. Вона широко використовується для:

 • автоматизації торгівлі;
 • тестування на історичних даних;
 • розширеного технічного аналізу.

Українці можуть випробувати усі переваги MT4 на глобальній криптобіржі Bybit, яка саме запускає можливість торгувати безстроковими USDT контрактами із МТ4.

MT4-платформа – це поєднання найкращих практик торгівлі на форексі з останніми інноваціями у сфері цифрових валют. Це надійна та захищена торгівля, яка потребує мінімальних витрат часу на навчання,
– розповіли фахівці Bybit.

Переваги МТ4 на Bybit

 • Торгові радники та автоматична торгівля. Без проблем встановлюйте своїх торгових радників та інтегруйте скрипти.
 • Без посередників. Всі ордери, розміщені через платформу MT4, безпосередньо потрапляють у склянку ордерів Bybit через систему наскрізної обробки транзакцій (STP).
 • Виплата комісії за фінансування. Плата за фінансування обмінюється безпосередньо між покупцями та продавцями кожні вісім годин. Це можливість додаткового прибутку!
 • Значна глибина ринку. Вас чекає одна з найкращих у галузі глибин ринку, кожна угода буде виконана з мінімальним коливанням цін та майже нульовим спредом.

Як почати торгувати з МТ4

 1. Реєстрація. Натисніть кнопку реєстрації, щоб подати заявку на створення MT4 облікового запису.
 2. Внесіть депозит. Внесіть USDT на спотовий обліковий запис, а потім переведіть їх на MT4 обліковий запис.
 3. Завантажте MT4. Завантажте мобільну та/або десктоп-версію MT4 на ваш вибір.
 4. Підключіться до MT4. Увійдіть на платформу MT4 з обліковими даними, наданими Bybit, та почніть торгувати!

Що відомо про Bybit

Це глобальна криптоплатформа з понад 10 мільйонами користувачів по всьому світу, які продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit.