Об этом сообщил премьер-министр Владимир Гройсман во время заседания Кабинета министров.
"Считаю, что труд украинцев является недооцененным. Реформа заработной платы должна стать одним из главных приоритетов, и мы вскоре внесем предложение в парламент по этому поводу. И бороться надо не за то, чтобы меньше тратить на социальные стандарты, а чтобы больше зарабатывать. Тогда мы сможем добавлять средства к выплатам", – подчеркнул он.
Гройсман добавил, что реализация реформы стала возможной благодаря подписанному Соглашению о зоне свободной торговли с Канадой. Ведь Украина получит выход на рынок объемом в 500 млрд долларов.
"Это отличный шанс для украинского бизнеса. Главное – не мешать предпринимателям. Я не буду терпеть искусственные препятствия, которые создают для бизнеса", – сказал Гройсман.
По словам премьера, план реформирования заработной платы должен быть наработан ко Дню независимости.
Читайте также: Первые шаги правительства: что удалось, а что нет Кабмину Гройсмана
Наживо із засідання Уряду: Головний пріоритет Уряду зараз - відродження національної економіки. Популісти говорять про те, що треба багато витрачати грошей, але не говорять, як їх заробити. Тому ми отримали складну ситуацію в економіці. Я наголошую, ми можемо витрачати стільки, скільки заробляємо. Вважаю, що праця українців є недооціненою. Реформа заробітної плати повинна стати одним з головних пріоритетів, і ми незабаром внесемо пропозиції до парламенту щодо цього. Завдяки підписаній цього тижня Угоді про Зону вільної торгівлі з Канадою ми маємо вихід на ринок обсягом у 500 млрд. доларів, і це чудовий шанс для українського бізнесу. Головне - не заважати підприємцям. Я не буду терпіти штучні перешкоди, які створюють для бізнесу. Дав часу до Дня незалежності, щоб були напрацьовані рішення по типових порушеннях, таких як неповернення ПДВ, безпідставні кримінальні справи, неправомірні штрафи, тощо. Продовжуємо налагодження якісної системи боротьби з корупцією. Будь-які корупційні ризики мають бути ліквідовані зсередини, тому я очікую 3-5 конкретних пропозицій по кожному міністерству. Підсумки плануємо оголосити публічно 9 грудня.
Опубліковано Volodymyr Groysman 13 липня 2016 р.