Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів.
"Вважаю, що праця українців є недооціненою. Реформа заробітної плати повинна стати одним з головних пріоритетів, і ми незабаром внесемо пропозиції до парламенту щодо цього. І боротися треба не за те, щоб менше витрачати на соціальні стандарти, а щоб більше заробляти. Тоді зможемо додавати кошти до виплат", – наголосив він.
Гройсман додав, що реалізація реформи стала можливою завдяки підписаній Угоді про Зону вільної торгівлі з Канадою. Адже Україна отримає вихід на ринок обсягом у 500 мільярдів доларів.
"Це чудовий шанс для українського бізнесу. Головне – не заважати підприємцям. Я не буду терпіти штучні перешкоди, які створюють для бізнесу", – сказав Гройсман.
За словами прем'єра, план реформування заробітньої плати має бути напрацьований до Дня незалежності.
Читайте також: Перші кроки уряду: що вдалося, а що ні Кабміну Гройсмана
Наживо із засідання Уряду: Головний пріоритет Уряду зараз - відродження національної економіки. Популісти говорять про те, що треба багато витрачати грошей, але не говорять, як їх заробити. Тому ми отримали складну ситуацію в економіці. Я наголошую, ми можемо витрачати стільки, скільки заробляємо. Вважаю, що праця українців є недооціненою. Реформа заробітної плати повинна стати одним з головних пріоритетів, і ми незабаром внесемо пропозиції до парламенту щодо цього. Завдяки підписаній цього тижня Угоді про Зону вільної торгівлі з Канадою ми маємо вихід на ринок обсягом у 500 млрд. доларів, і це чудовий шанс для українського бізнесу. Головне - не заважати підприємцям. Я не буду терпіти штучні перешкоди, які створюють для бізнесу. Дав часу до Дня незалежності, щоб були напрацьовані рішення по типових порушеннях, таких як неповернення ПДВ, безпідставні кримінальні справи, неправомірні штрафи, тощо. Продовжуємо налагодження якісної системи боротьби з корупцією. Будь-які корупційні ризики мають бути ліквідовані зсередини, тому я очікую 3-5 конкретних пропозицій по кожному міністерству. Підсумки плануємо оголосити публічно 9 грудня.
Опубліковано Volodymyr Groysman 13 липня 2016 р.