Втрати в АТО змусили Турчинова подумати про воєнний стан

В Адміністрації Президента повідомили, що за минулу добу на Донбасі загинуло семеро українських військових, ще 14 – поранено. Журналіст Юрій Бутусов зазначив, що насправді за добу загинуло дев'ятеро українських військових, однак двоє – це не бойові втрати.

18 июля в зоне боевых действий погибло девять украинских воинов, сообщает корреспондент "Цензор.Нет" со ссылкой на да...

Опубліковано Юрієм Бутусовим 19 липня 2016 р.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що реакція на загибель українських військових в зоні проведення АТО "буде адекватною".

Невдовзі секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Радбез може внести до порядку денного питання про введення воєнного стану у випадку продовження загострення ситуації на сході країни. Україна вже повідомила своїх західних партнерів про порушення агресором мінських домовленостей.

Читайте також: 10 фактів про введення воєнного стану

Український дипломат Богдан Яременко вважає малоймовірним введення воєнного стану. Він навів як аргументи попередні тези української влади.

Турчинов каже, що РНБОУ може розглянути питання про введення воєнного стану через погіршення обстановки на фронті. А як ...

Опубліковано Богданом Яременком 19 липня 2016 р.


Що буде з Кіотським протоколом?

Україну звинувачують в порушенні Кіотського протоколу. З серпня 2015 року Україна не веде реєстр викидів парникових газів, адже припинила співпрацю з компанією "SOFTLINE IT". У зв'язку з цим Україна може втратити гроші, які отримує в рамках Кіотського протоколу.

Уже ввечері Міністр екології Остап Семерак повідомив, що Мінприроди поновило переговори з компанією "SOFTLINE IT", співпраця з якою припинилася рік тому.

Як я вже неодноразово заявляв і підкреслював, Україну ніхто не виключав і не планує виключати із Кіотського протоколу,
– наголосив міністр.

З приводу інформації по Кіотському протоколу. 1. Мінприроди дійсно поновило переговори з компанією "SOFTLINE IT", спів...

Опубліковано Остапом Семераком 19 липня 2016 р.

Україна продає квоти на викиди вуглекислого газу іншим країнам, якщо сама їх не використовує. Умови регулюються Конвенцією ООН про зміну клімату (Кіотський протокол). Україна веде облік викидів в спеціальному реєстрі і звітує на зустрічах в комітеті ООН. Ця інформація використовується для розрахунку квот. Найбільшою для України є угода з продажу квот з Японією на $ 800 млн. У рамках домовленостей Японія, зокрема, поставляє автомобілі Toyota Prius, які використовує Національна поліція.

Курйоз дня: Шварценеггер дав прикурити доньці Кличка

Голлівудська зірка та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер відвідав тренувальний табір українського боксера Володимира Кличка. Вони зробили спільне фото, при цьому "Залізний Арні" вирішив тицьнути сигару до обличчя дівчинки.


Анонс

20 липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман продовжить робочий візит до Брюсселя, де проведе низку зустрічей із західними лідерами.