Біткойн все частіше називають "цифровим золотом". Аналітики переконані, що вже протягом десятиліття ця криптовалюта замінить роль золота для інвесторів, які хочуть захистити свої гроші від інфляції.

Цікаво З криптовалютою на "ти": як українцю почати інвестувати

Але зі статусом "цифрового золота" можна забути про надприбутки у виглядів кількох тисяч відсотків від інвестиції. Біткойн стане більш надійним вкладенням, але водночас приноситиме менше прибутку. До прикладу, у 2021 році перша криптовалюта виросла на 60%, що не є чимось надзвичайним для криптоіндустрії.

Свіжа кров на крипторинку

Але, з іншого боку, крипторинок ледь не щодня поповнює свіжа кров. Нові перспективні проєкти проводять лістинг своїх токенів на криптобіржах. Деякі з них приносять високу дохідність вже за перший тиждень перебування на біржі:

  • KASTA – 2 089%. Це проєкт, який дозволяє зручно та швидко переказувати та отримувати криптовалюту. Достатньо лише ввести номер телефону чи відсканувати QR-код у додатку.
  • REAL – 1 851%. Це перший і найбільший метавсесвіт вуличної культури.
  • CBX – 1 228%. Це гра-симулятор сільського господарства, яка присвячена вирощуванню криптоферми в ігровому метавсесвіті.

Як інвестувати у перспективні токени

Журналісти 24 каналу розпитали фахівців криптобіржі Bybit про те, як інвестувати в нові перспективні токени ще до того, як вони проведуть лістинг, тобто з’являться на криптобіржі.

Bybit саме оновив майданчик Launchpad 2.0 – платформу для запуску токенів, яка надає інвесторам ранній доступ до нових та попередньо внесених у лістинг токенів.

Нові можливості для користувачів

  • Тепер платформа включає нову модель роздачі, де користувачі можуть виграти токени. Для цього потрібно мати USDT (Tether) на балансі акаунта. Між всіма учасниками розділять призовий фонд 50 тисяч BIT.
  • Launchpad 2.0 також дозволяє користувачам безпосередньо купувати найефективніші токени, які пройшли лістинг на біржі раніше через цю платформу.

Першим проєктом на покращеній платформі став децентралізований протокол деривативів ApeX Protocol.

Що відомо про ApeX

ApeX дозволяє переводити криптодеривативи на блокчейн Ethereum layer2 без участі посередників та зі збереженням повного контролю над своїми ключами.

Проєкт має свій власний токен APEX з максимальним запасом 1 мільярд токенів. Він забезпечує екосистему безліччю утиліт, включаючи управління, стимулювання протоколу та розміщення ставок.

Також ApeX випустив свою оригінальну колекцію NFT. Її власники можуть скористатися безстроковою знижкою на комісії у розмірі 8% та розподілом APEX. Мінімальна вартість ApeX NFT зараз складає 0,78 ETH. Зазначимо, що його вартість зростає, адже ціна мінтингу становила 0,45 ETH.


Один з NFT-предметів Apex / Фото Apex

Як передплатити APEX

Користувачі Bybit можуть передплатити APEX за допомогою:

  • BIT (власного токена BitDAO – однієї з найбільших у світі децентралізованих автономних організацій);
  • USDT – стейблкойна Tether.

Є безліч історій людей, які шкодували, що не купили біткойн на початку його існування. Інвестиція в активи, які зараз готуються до лістинга чи щойно вийшли на біржу, якраз шанс знайти свій "біткойн" перед тим, як той досягне вершин.