Про це інформує 24 Канал з посиланням на заяву заступниці міністра освіти і науки України Надії Кузьмичової.

Дивіться також Підтримка вчителів, "школярики", розвиток НУШ: уряд погодив субвенції на 2025 рік

Як МОН підтримуватиме учнів-біженців

Посадовиця зауважила, що 2025 року Міністерство освіти і науки України має намір продовжувати удосконалювати політику щодо роботи з українськими дітьми, які перебувають за кордоном. Це для того, щоб ті форми, які їм пропонують, були ще зручнішими й відповідали їхнім потребам.

Це і розвиток нашого українознавчого компонента, який ми бачимо. Зростає кількість дітей, які обирають цей компонент і так уникають подвійного навантаження,
– зауважила заступниця Лісового.

Тобто, за її словами, в українській системі вони вчать українську мову, літературу, географію, історію України й Захист України, а в країні свого перебування здобувають освіту за повною програмою.

Як поєднати спорт, життя в іншій країні та якісну українську освіту? Приєднуйтеся до вебінару дистанційної школи "Оптіма" 8 січня о 19:00, де експерти розкажуть про навчання для юних спортсменів, благодійні програми та доступні освітні можливості за кордоном. Потурбуйтеся про майбутнє вашої дитини вже зараз, зареєструвавшись на подію!

  • Раніше ми інформували про те, що станом на 1 вересня 2024 року понад 335 тисяч учнів, перебуваючи за кордоном, продовжували навчатися в українських школах. Такі дані навели у Міносвіти України. За попередніми оцінками, поза межами системи української освіти станом на той час могло перебувати від 200 до 250 тисяч учнів. Вони продовжували навчатися у школах тих країн, де вони перебувають, і не здобувати освіту в українських.