Про це заявив державний секретар з питань освіти Великої Британії Гевін Вільямсон, передає видання Daily Mail з посиланням на урядове дослідження.

Цікаво Коронавірус в школах: по Україні за перші дні навчання стрімко закриваються заклади освіти

У дослідженні взяли участь понад 23,3 тисячі учнів та 16 тисяч працівників. Всім щотижня робили тести на COVID-19. Так, під час дослідження було виявлено лише три позитивні результати тестування на COVID-19 – у двох працівників навчальних закладів і однієї дитини.

Тож, вчені довели, що у школі низький ризик зараження коронавірусом. За словами державного секретаря з питань освіти, насправді діти мають більший ризик захворіти поза школою.

Відвідування дошкільних закладів та початкових шкіл не приносить додаткового ризику захворювання ні працівникам, ні школярам. Ці результати є попередніми, але вони мають заспокоїти батьків, які хвилюються з приводу повернення їхніх дітей до школи,
– заявив консультант-епідеміолог Шамез Ладхані.

До того ж, він також додав, що при зараженні переважна більшість дітей відчуває лише деякі легкі симптоми або їх відсутність.


Правила поведінка, коли в учня виявили симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Зазначимо, що нещодавно науковці з Південної Кореї провели дослідження, що діти можуть тижнями "переносити" коронавірус без будь-яких симптомів захворювання.