Так, одна вихователька дитячого садка з Техасу вирішила перетворити коронавірусні обмеження в цікаву гру, передає 24 канал.

Цікаво Діти, які бояться захворіти на коронавірус, можуть не ходити до садочків, – Шкарлет

Дженніфер Пірсон креативно підійшла до вимог соціального дистанціювання і перетворила звичайні парти в своєму класі у різнокольорові автомобілі. Тепер кожне місце для дошкільнят у вигляді маленького джипа з колесами і фарами.

А також вони мають прозоре лобове скло. Цією ідеєю вихователька вирішила обіграти вимогу з настанов щодо захисних щитів на кожну парту.

На фейсбуці фотографію незвичайного класу розмістила мама, яка стурбована початком навчального року під час пандемії. "Учням, які прийдуть в її клас, можливо, доведеться непросто, але видно, що вони потраплять в руки турботливого вчителя", – написала вона.


Таку ідею позитивно сприйняли в мережі, і за п’ять днів пост набрав понад десять тисяч реакцій і двадцять тисяч репостів. Адже будь-які зусилля, які докладають школи, садки та педагоги для того, щоб знизити напруження, викликають у батьків подяку і захоплення.

Як проходитиме навчання в школах України з 1 вересня? В школах розпочнеться навчання з 1 вересня. Але, якщо заклади освіти потраплять до "червоної зони", вони будуть змушені проводити навчання дистанційно. Читайте тимчасові рекомендації для шкіл від МОЗ за посиланням.


Вимоги до роботи шкіл в Україні з 1 вересня / Інфографіка 24 каналу