Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак на брифінгу 27 серпня, передає 24 канал.

Цікаво Вступ-2020: 27 серпня стане відомо, хто з абітурієнтів пройшов на бюджет

За її словами, МОЗ раніше збирало нараду ректорів вищих навчальних медичних закладів, де детально обговорили питання, які стосуються організації навчання студентів.

"Ми рекомендуємо дуже звернути увагу на попередження спалахів у гуртожитках, де проживають студенти. Вони мають дотримуватися усіх рекомендацій, які стосуються попередження коронавірусу", – сказала вона.

Микичак запевнила, що також варто зважати на те, що студенти-медики, які проходять практичні заняття у медичних закладах, повинні ще більше дотримуватися протиепідемічних вимог.

Зокрема, у МОЗ рекомендують кафедрам звести до мінімуму проведення лекційних занять у тих аудиторіях, які знаходяться у лікарнях і в безпосередньому сусідстві із відділеннями, де лікуються пацієнти.

Вона додала, що у "коронавірусних" лікарнях не будуть проводитися лекційні чи практичні заняття.

Зазначимо, що Микичак не уточнила, як саме МОЗ радить запобігати захворюванню студентів на COVID-19 у гуртожитках та навчальних приміщеннях.

Коли почнеться навчання у студентів

Цього року в умовах адаптивного карантину Кабмін дозволив університетам самостійно обиратимуть формат навчання для студентів з 1 вересня. Зокрема, освіта можу проводитися очно, дистанційно або у змішаній формі.

Так, почати заняття в університетах для курсів бажано в різні дати: для першокурсників – з 7 до 15 вересня; для студентів старших курсів – з 1 вересня; для магістрів – з 11 до 15 вересня.