В інтерв'ю Більченко розповіла, що їй довелося закрити власну сторінку в соцмережі через постійні погрози на її адресу.

До теми Була раніше проукраїнською: шокуючі факти про викладачку з вишу Драгоманова

Викладачка сподівалася, що все це затихне, як вщухають всі медіахвилі. Але цього не відбувається, і погрози їй посилюються.

І я думаю, що мене будуть звільняти або вбивати, як Бузину. Ось і все... Мене просто загнали в кут постійними нападками. Опоненти заявляють, що проти мене будуть починати другу кампанію цькування. Тобто вони не приховують, що була перша, і хочуть запустити другу,
– заявила Більченко.

За її словами, справі хочуть надати політичний характер та висунути викладачці обвинувачення в державній зраді.

Що відомо про вбивство Бузини?

Олесь Бузина – це
український журналіст, який мав українофобські погляди. Його убили 16 квітня 2015 року у Києві у дворі багатоповерхового будинку.

У червні було затримали двох осіб, яких підозрюють у злочині – Андрія Медведька і Дениса Поліщука. Спочатку їх відправили у в'язницю і кілька разів продовжували цей запобіжний захід. Але зараз вони не знаходяться під вартою.

Головні деталі про скандал з Більченко

  • Викладачка університету Драгоманова Євгенія Більченко спровокувала скандал, назвавши закон про українську мову "опухлим лімфовузлом". Згодом вона оприлюднила кілька скандальних заяв як "представниця російської цивілізації". Зокрема, Більченко назвала Україну тоталітарною державою.
  • Окрім того, Більченко у 2018 році виступала на каналі підконтрольних Росії бойовиків. Її представили як "активістку Майдану", яка різко змінила свої погляди, дізнавшись "правду" про події на Донбасі.
  • Студенти та деякі викладачі засуджують позицію викладачки та вимагають звільнити її. У МОН кажуть, що таких повноважень не мають.
  • Відомо, що наразі Більченко лише відсторонили від занять, але не звільнили.