Документ, що складається з 191 сторінки, було надано розголосу на підставі Закону про свободу інформації.
Досьє було створено в 1991 році, коли обговорювалося призначення Джобса до ради з експорту при президенті США Джорджі Буші-старшому. Джобс на той момент тимчасово залишив компанію Apple. Кандидатура Джобса, в результаті, була схвалена, і він увійшов до президентської ради з експорту, оголосило міністерство торгівлі США 9 лютого після публікації досьє, повідомляє Associated Press.
В ході роботи над досьє агенти ФБР опитали сусідів, колег, друзів і членів сім'ї засновника Apple - загалом 29 осіб. Вони також поспілкувалися з самим Джобсом.
Опитані дали суперечливі оцінки особистості Джобса. "Заради досягнення своїх цілей він виверне правду і спотворить реальність", - наводиться в досьє слова одного із його знайомих. Водночас інша людина в розмові з агентами ФБР заявила, що засновник Apple "правдивий і відвертий, і майже завжди говорить саме те, що думає".
У досьє також містяться відомості і про особисте життя Джобса. Зокрема, згадується, що засновник Apple якийсь час не піклувався про свою доньку, яка була народжена поза шлюбом, однак до моменту роботи над досьє ситуація змінилася на краще.
Сам Джобс в бесіді з агентами ФБР розповів, серед іншого, про те, що в 1970-1974 роках, під час навчання в старших класах школи і коледжі, експериментував з наркотиками.
Одночасно з публікацією досьє на Джобса, ФБР оприлюднило і документи про розслідування погроз на адресу Apple. У лютому 1985 року в компанію надійшов анонімний дзвінок з вимогою про виплату мільйона доларів. Вибуховий пристрій виявлено не було, ніяких виплат компанія не виробляла.