Про це в інтерв'ю заявив президент авіакомпанії МАУ Євген Дихне, коментуючи питання про те, як спроба його звільнення впливає на виробничі процеси в компанії.

На жаль, допомогу, яку ми просили в акціонерів, нам не надали. Менеджмент компанії підготував дохідну угоду, яка вже протягом трьох тижнів наглядова рада водить по колу, вона повертається на доопрацювання, ми пишемо до неї коментарі та зауваження. І, на жаль, наші люди вже місяць живуть у ситуації із заборгованістю із заробітної плати. Я сподіваюся, що все-таки збори акціонерів і наглядова рада ухвалять правильне рішення, і нам буде схвалено правочин,
– пояснив він ситуацію.

За його словами, у повноваженнях президента компанії укладати договори до 500 тис. доларів. Якщо говорити про докризовий обіг компанії в 1 млрд доларів, то це дуже незначні повноваження.

"А наскільки питання мого звільнення заважає мені чи ні... Я як раніше виконував свою роботу професійно та чесно, так і зараз виконую її також. Мені здається, що голова наглядової ради (Арон Майберг – 24 канал) періодично переважає особисте над професійним. Але це шкодить не мені особисто, а компанії МАУ, яка є і його компанією в тому числі", – оцінив ситуацію, що склалася, Євген Дихне.

Нагадаємо, раніше CEO авіакомпанії Євген Дихне сказав, що менеджмент МАУ як виконавчий орган не бере участі та не втручається в конфлікт між акціонерами – Ароном Майбергом та Ігорем Коломойським. А також не спілкується з ними на цю тему.

Для Арона Майберга було дуже важливо, щоб у цьому конфлікті я як виконавчий орган прийняв його бік. Я ж вибрав абсолютно незалежну та рівновіддалену позицію,
– зазначив у грудні 2021 році президент МАУ.

Очікується, що 2021 авіакомпанія МАУ закінчила з прибутком. За три квартали минулого року чистий прибуток склав 1,09 млрд грн.