Сутички під екс-Жовтневим палацом у Києві

У неділю, 17 грудня, у Києві відбувся "Марш за імпічмент", одним із ініціаторів якого був Міхеїл Саакашвілі. За інформацією правоохоронців, участь у заході взяли близько 2 тисяч осіб.

"Марш за імпічмент" у Києві: сюжет 24 Каналу

Щоправда, за деякий час після його початку учасники мітингу вирішили організувати у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв (колишній Жовтневий палац) свій штаб, відтак спробували туди прорватись. Але правоохоронці спробували їм завадити це зробити, і у результаті спалахнули сутички.

Сутички під колишнім Жовтневим палацом у Києві: відео

Читайте також: Біткойн встановив небувалий раніше рекорд

За словами самого Саакашвілі, конфлікт спровокували силовики: дирекція Палацу не дозволила мітингувальникам зайняти будівлю, а правоохоронці застосували силу та сльозогінний газ.

Реальні біль і кров – не наш шлях. Ми – мирні люди та правда перебуває на нашому боці... Вони провокують нас, але ми не повинні грати в їхню гру... Ми візьмемо будівлю, коли нас буде все більше і більше. Я готовий віддати все, щоб ми перемогли. Грошей у мене немає, але я готовий віддати свою свободу та своє життя. Але я не готовий віддати чужі життя,
– зауважив політик.

Крім того, екс-голова Одеської ОДА закликав своїх прибічників не йти на провокації, а попрямувати до Верховної Ради України.

Сутички, Київ, Жовтневий палац, Саакашвілі
Наслідки сутичок під екс-Жовтневим палацом у Києві

Натомість у поліції оприлюднили свою версію подій.

"Частина учасників протесту намагалися потрапити до колишнього Жовтневого палацу, щоб створити там координаційний центр, але у цей час там відбувався концерт. Відтак, правоохоронці змушені були посилити заходи безпеки будівлі. У підсумку протестувальники влаштували штовханину з правоохоронцями. Після штовханини учасники акції у Києві виламали двері у Жовтневому палаці. Частина людей таким чином потрапила у будівлю. Крім того, для огляду місця інциденту прибула слідчо-оперативна група Печерського управління поліції, однак активісти не пустили правоохоронців у приміщення та застосували сльозогінний газ", – переконують представники правоохоронних органів.

Зауважимо, що у зв’язку з подіями під екс-Жовтневим палацом у Києві слідчі розпочали два кримінальні провадження та вирішується питання про відкриття ще одного.

До слова, посли Канади та Великобританії засудили спробу прихильників Саакашвілі зайняти Жовтневий палац.

Читайте також: Як виглядатиме форма росіян на Олімпіаді-2018: вимоги від МОК

Окупанти та "Керченський міст"

Незаконний міст, який будується між Росією та територією анексованого нею Криму, більше не буде Керченським. Окупанти вирішили дати йому іншу назву.

Так, росіяни проголосували за те, щоб назвати його "Кримським мостом". Варіант "Керченський міст" опинився лише на другому місці.

Також пропонувалося скандальний довгобуд назвати "Мостом дружби" або "Мостом возз’єднання".

Читайте також: П'яна кримчанка влаштувала дебош у літаку: роздерла стюардесі обличчя

Страшна негода в Україні

Негода, що вирувала останніми днями на Закарпатті, вже послаблюється та рівень води у річках знижується. За словами рятувальників, від стихійного лиха ніхто з людей не постраждав, щоправда від великої води зазнали шкоди кілька десятків будинків і майже тисяча подвір'їв.

Крім того, без електропостачання лишилось 5 населених пунктів і пошкоджено два мости, а також перекрито рух трасою Мукачево – Рогатин.

Наслідки повені на Закарпатті: сюжет 24 Каналу

Читйате також: Помер відомий радянський і російський режисер, що працював з Довженком

Додамо, що погодні умови ускладнилися не лише на Закарпатті. За інформацією ДСНС, через мокрий сніг, дощ і пориви вітру загалом в Україні без електрики залишаються 50 населених пунктів.

"Через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 50 населених пунктів у 2 областях, а саме: Львівська – 45 населених пунктів, та Закарпатська – 5 населених пунктів", – йдеться в повідомленні.