Гречка, концерти і "тітушки"

– Здоровий глузд завжди перемагає. І я вірю в людей, які живуть у Чернігові. Я спілкувався із своїми земляками і може сказати, що вони мудрі люди. Якась частина з них дійсно бере гречку, але лише тому, що вони доведені до такого стану державою. Але в Чернігові є і позитивні речі – там є здорове молоде ядро людей, які не хочуть жити так, як пропонує їм нинішня влада. Це паростки громадянського суспільства. Старші люди засуджують те, що з ними зробили ці два "ресурсні кандидати".

Явка на вибори

– Ще раніше експерти говорили, що явка буде не більшою 30%. Але є ті, хто зацікавлені, аби прийшли саме ті 30%, які стояли у чергах за гречкою. У 70% населення Чернігова є огида до влади, бо вона не забезпечила нормального процесу виборів. Але якщо вони переборють цю огиду і прийдуть голосувати, то ми переможемо.

Перспектива Чернігова

– Після Революції гідності люди повірили в те, що вони зможуть збудувати нову країну. Тому ініціативних людей треба об'єднувати. Бо сильна громада – це запорука сильної держави. Активістів не треба глушити, як карасів, а треба підтримувати.

Проблема вибору

– Виборці вважають, що коли вони обирають певно депутата по мажоритарці, то обирають "свого" депутата. Але народний депутат України має виконувати три функції: законотворча, представницька та контрою над виконанням законів та місцевою владою. Для цього в депутата є всі інструменти: громадські приймальні, депутатські запити та звернення, участь в засіданнях місцевих рад.