"Попри провальні результати свого правління в Україні, пані Тимошенко має зухвалість давати поради „тунісцям та єгиптянам”. Врешті-решт, вистачає ж їй зухвалості не визнавати волю власного народу, який виказав їй недовіру на останніх президентських виборах, хоча весь світ визнав їх чесними, прозорими та демократичними", - сказав Грищенко.

"Тимошенко твердить, що демократичні вибори „ще не забезпечують демократії”. Звичайно, ні. Справжня демократія – це сполучення трьох ключових елементів: верховенства права, цивілізованого політичного процесу та важкої системної праці. Як правило, революціонери на кшталт Тимошенко не заперечують проти верховенства права, аж поки воно не торкнеться їх самих, їхніх друзів і родичів", - зазначив Грищенко.

"Із Че Гевари вийшов би, мабуть, поганий сантехнік чи будівельник, так само й Тимошенко не стала хорошим прем’єр-міністром. Вона не реалізувала системні реформи, оскільки, як справжній революціонер, ставилася до економіки як до барикади. Вона виявилась не готовою до глобальної економічної кризи, бо була нездатна масштабно мислити економічними категоріями. На додаток до всього, їй важко було делегувати повноваження іншим, оскільки вона не довіряла нікому і бачила навколо лише зрадників", - заявив Грищенко.