Рівень довіри українців до Верховної Ради нестримно падає
Лише за п’ять місяців показники довіри виборців різко змінились. У лютому 2020 року, більшість українців втратили довіру до партії "Слуга народу" та Верховної Ради. Нинішній рівень підтримки партії, показує, що 65% – не довіряють та лише 28% досі залишились прихильними. Однозначні рекордсмени, адже за всю історію жодне із скликання Ради так впевнено та стрімко не втрачало підтримку.
Читайте також: Спустошені та опитані. Україна не бачить змін
Логічно, що такі результати та зміни спричинили дії монобільшості – тобто "Слуги народу", адже саме вони ухвалюють або не ухвалюють рішення, які впливають на довіру та знижують власні рейтинги.
Які ймовірні дії партії "Слуга народу" впливають на їх рейтинг
Зокрема кроки, які здійснюють депутати від президентської партії, численні скандали, у які вони потрапляють і формують думку виборців. Ще не так давно нардеп Євгеній Брагар був у епіцентрі скандалу. Саме він запропонував пенсіонерці продати собаку "елітної породи", аби заплатити за комунальні послуги.
Євгеній Брагар та славнозвісний собака пенсіонерки, якого він пропонував продати
Так, народний депутат від партії "Слуги народу" відповів на дзвінок пенсіонерки із Кіровоградщини, на запитання про пенсію у розмірі 2 тисяч гривень у порівнянні з високими цінами на комунальні послуги.
Більш детальніше: Нардеп від "Слуги народу" запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб вистачило на комуналку
Скандал за участі нардепа Бужанського
Ще один нардеп від партії "Слуга народу", Максим Бужанський, відзначився тим, що 19 лютого під час пленарного засідання демонстративно відмовився вшанувати хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні.
Знаєте, як на цю ганьбу, яку бачила вся країна, відреагувало керівництво "Слуги народу"? Ніяк. Нуль. Зеро. Депутати навіть на банальну заяву, яка засуджує дії Бужанського, не спромоглися. Про виключення з фракцій – годі й говорити.
До слова, це далеко не єдиний скандал, у якому фігуровало прізвище Бужанського. Зокрема, пан Бужанський, "любитель міцного" слівця, облаяв журналістку "Нового времени" Ольгу Духніч "тупою вівцею" та потрапив у скандал через конфлікт в одній із шкіл Дніпра.
Нардеп запропонував самостійно закупити батькам дітей, які навчаються в школі, кришки від каналізаційних люків для шкільного подвір’я, а не вимагати це від влади.
Що відомо про Максима Бужанського?Максим Бужанський – російськомовний блогер, письменник та публіцист. Потрапив до Верховної Ради від партії "Слуга народу" по 25 округу в Дніпрі. Неодноразово потрапляв у скандал, де критикував події Євромайдану. Підтримував експрезидента Віктора Януковича та не змінив думки навіть після подій на Майдані.
Максим Бужанський
Багатоповерхівка замість шкільного басейну
Київська мажоритарник "слуг народу" Ганна Бондар взяла на поруки ексголовного архітектора Києва, який допоміг збудувати багаторівневий паркінг замість шкільного басейну.
Гурін пише, що я брешу, бо обвинувачую ексголовного архітектора Целовальника в тому, що, цитую депутата: “... сталося за 6 років до того, як він зайшов на посаду.” Потім "Слуга народу" звинувачує мене у брехні.
Проблема навіть не в тому, що Гурін каже неправду. Проблема в тому, що коли йому показуєш очевидні докази його неправоти, замість визнати помилку, депутат подовжує хамити і гнути своє.
“Я народний депутат, а ти хто?”
І ще один приклад "бужанізації" і "дубінізації" депутатів від "Слуги народу". В дискусії про звільнення директора НАБУ Артема Ситника, депутат Андрій Мотовиловець визнає, що підписав незаконну постанову. Але замість виправити помилку пише: “Рости яйця”.
Андрій Мотовиловець
У відповідь на базові норми Конституції про його обов’язки діяти виключно в рамках закону, "Слуга" відповідає: “Я народний депутат, а ти хто?”.
У блозі: Як нардепи від "Слуги народу" та ОПЗЖ брали на поруки топових корупціонерів: деталі
Демонстративне хамство, дрімуча некомпетентність і яскрава зірочка в лобах частини "слуг народу" – ось головні причини турбовтрати ними рейтингу. З таким депутатами падіння підтримки партії Зеленського перейде в термінальну стадію вже зовсім скоро. Президенту просто доведеться розганяти цю Верховну Раду (насамперед, власну фракцію). Інакше, невдоволення виборців буде сфокусовано вже на ньому.