За його словами, цей виробник завжди шукає нові шляхи та рішення для того, щоб зробити свої продукти краще, але намагатися якось кардинально змінити загальну схему роботи він не буде. HTC працює по-старому, не намагаючись наздогнати сучасні тренди, як деякі конкуренти. Наприклад, Nokia спробувала зосередитися на сервісах, що вийшло у неї не дуже добре, Samsung розвиває власну операційну систему, а Apple і RIM самостійно контролюють не тільки апаратну частину своїх продуктів, але і програмну.
Також у HTC немає планів щодо відкриття власного магазину додатків. У цьому питанні компанія покладається на Microsoft і Google. Операційні системи саме цих розробників вона і має намір використовувати в подальшому, не розпилюючи сили на сторонні проекти. Із програмних розробок у HTC є лише власна оболонка Sense, яка постійно допрацьовується і модифікується своїми силами. API для сторонніх розробників компанія поки випускати не планує, як і намагатися вийти на ринок музичних сервісів або реклами. Зате HTC з ентузіазмом дивиться на останні тенденції в апаратному забезпеченні і неодмінно буде впроваджувати найбільш корисні і визнані користувачами елементи на зразок гіроскопа, 3D-екрану і т. д.
Під час розмови з журналістами директор одного з підрозділів HTC Дрю Бемфорд поділився відомостями щодо подальших планів компанії з розвитку бізнесу.