Про це він написав у своєму блозі на "Обозревателі".

"Суспільство давно вимагає зміни не лише облич і правил гри, а й морального фону, котрий стимулюватиме громадян до творчої самореалізації, а цим самим творитиме умови для формування конкурентної нації уже в глобальних рамках. Там, де еліти жили досі з розподілу ресурсу, давно сформувалася потреба у виробленні новітнього глобального ресурсу, а без вільної креативної економіки такий ресурс неможливий.

"Із українських парламентських партій найбільш націленими на формування креативної економіки звичайно вважаються Самопоміч і РПЛ, хоча і в інших політструктурах, зокрема БПП, присутні носії креативної економіки. Просто в українських умовах більш чисельні партії наперед прирікаються на роль охоронювачів крупних структур і стабільних систем. Як би їм ця роль осоружною і не видавалася б", — впевнений політолог.

Між тим, експерт, проаналізувавши український політикум, зробив чіткий висновок щодо перспектив та цілей, які ставлять перед собою головні персоналії політичної верхівки країни, й відмітив лідера Радикальної партії, який не фігурує у жодній з тіньових схем по відмиванню грошей.

"Кожна з політсил розробляє свою тактику використання панамського сценарію в усуненні конкурентів з політичного поля – і тут якраз час оцінити можливості основних гравців – і БПП, і НФ будуть повільними в цьому сценарії, адже вони вже свій вихлоп здійснили завчасно – Мартиненко і Кононенко вже не нанесуть суттєвих збитків політичній перспективі своїх політсил, оскільки сюжет вже відомий.

"Тимошенко взяла аж занадто довгу паузу, хоча окрім панамського сценарію, відома московська журналістка Юлія Латиніна напряму нещодавно вказала на газове партнерство Тимошенко і Путіна. Виглядає так, що чим далі в демократію — тим більше стане відомо про оборудки Тимошенко, і тут вже артистизмом не перекриєш. Потрібно буде відповідати по факту. У кого всі скелети з минулого пройшли тест на поліграфі, то це у Ляшка. Свідоме уникання безпосередньої участі в бізнесі може не приносити таких потрібних коштів для політики, але не руйнує політичної перспективи", — зазначив політолог.