Каплін вважає дивним встановлення заборони на проведення акції з 20 по 31 липня, якщо святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі (яким аргументували у суді) відбуватиметься з 26 по 28 липня.

"Такі аргументи суду не можуть слугувати підставою для обмеження конституційних прав громадян. Учасники акції зобов’язувалися не порушувати громадський порядок, акція має виключно мирний характер, тому ніяким чином не перешкоджає проведенню святкування річниці хрещення Київської Русі", — запевнив нардеп, якого цитує офіційний сайт УДАРу.

Окрім того, з приводу перевищення повноважень бійцями "Беркута" (при розгоні мирної демонстрації 18 липня), УДАРівець звернувся до суду та до Генпрокурора України. Він вимагає відкриття кримінального провадження проти зловмисників.

Капін запевнив, що організатори акції заздалегідь повідомили КМДА про мирну акцію. І, додає він, хоч її учасники не порушували громадського порядку, та "беркутівці" жорстоко розігнали цю акцію.

"Така поведінка міліції є неприпустимою. Відбулося цинічне та грубе порушення конституційних прав громадян, побиття журналістів, затримання активістів", — заявив він.

Нагадаємо, 17 липня учасники врадіївської пішої ходи дійшли до Києва. 18 липня, близько 23:30 на Майдані Незалежності 4 автобуси спецпідрозділу "Беркут" оточили "врадіївських" мітингувальників, які встановили намети у центрі столиці. "Беркутівці" розігнали мітинг і затримали кількох активістів.

Водночас, столичні правоохоронці запевняють, що мітингувальників на Майдані Незалежності у Києві спецпідрозділ "Беркут" не розганяв.

Зараз учасники "врадіївської ходи" планують йти до Адміністрації Президента з тим, щоб заявити про персональну відповідальність Януковича за деградацію правоохоронних органів України, та злочинів, які здійснюють правоохоронці.