Чому медиків звільняють із роботи і призначають їм комісії за участь у мітингу – читайте в матеріалі журналістів 24 каналу.
Важливо Скільки медиків захворіло на коронавірус в Україні: нові дані
Звільнення працівників
Лікарів звільнюють начебто через прогули. Але вони запевняють, що ніякого прогулу не було, а звільнення – це помста за активну позицію.
Було перенесення зміни, затверджене з адміністрацією. У результаті адміністрація від цього перенесення відмовилася. Мене викликали на комісію зі словами: "Не варто ставити підписи під паперами, які тебе не стосуються",
– заявила звільнена лікарка підстанції швидкої допомоги Юлія Четвертюкова.
Жінка збирається оскаржувати своє звільнення в суді. Юристи ж теж стверджують, що факти для звільнення – вигадані. За допомогою до правників наразі звернулися ще троє працівників лікарні.
Комісії
Ще трьох лікарів та кількох водіїв швидкої тягають по комісіях і перевірках. Працівники швидкої припускають, що все через пікет 18 травня. Тоді вони вимагали виплатити обіцяні урядом надбавки за роботу з пацієнтами, хворими на коронавірус, та забезпечити їх бригади ліками та засобами захисту.
Десятки обурених медиків підписали також скаргу до керівництва області. Саме це і стало приводом для переслідування.
Почалися репресії співробітників, тобто неіснуючі комісії з етики. Звільнення співробітників. Також звільнення. Принаймні звільнення водіїв, пов'язане з тим, що вони начебто неадекватні, у стані алкогольного сп'яніння тощо. Тобто почалися погрози,
– ствердила лікарка Марина Сидоренко.
Що кажуть керівники "швидкої"
Керівник Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф виправдовується, мовляв, про жодні переслідування мови бути не може.
"Ми працюємо за законом, я особисто нікого не звільняв. Якщо її хтось звільнив, нехай скаже, хто конкретно, що їй сказали, за що подає в суд? Я думаю, суд її відновить, якщо були порушені її права", – заявив директор центру Віктор Забашта.