У мережі користувачі виклали відео, де видно, як жінка споживає наркотики. Ймовірно, її товаришка сама похизувалася цим у мережі. Про інцидент розповіли 23 листопада.

Зверніть увагу У Черкасах горе-мати заснула на немовляті: дитину ледь встигли врятувати

Вживали "добро"

На записі видно, як жінка всмоктує через трубку невідому білу речовину. Іншою рукою вона тримає свою маленьку дитину. Дівчинці – щонайбільше 1 рік.

У той час її подруга знімає це все на відео. Вона до того ж розповідає їй, як правильно вживати та наголошує, аби та не пропускала жодної дрібки наркотиків, адже це – "добро".

Мама вживала наркотики з дитиною на руках: відео з телеграму "Треш Харків"

Дитина часто потрапляє в лікарню

У мережі люди розповідають, що матір нехтує і собою, і дитиною не вперше. Дівчинка вже кілька разів потрапляла до лікарні. Місяць тому дитину лікували ще раз. У той час її мати поруч не було. Кажуть, що вона тривалий час випивала.

Також автор відео додає, що в поліції та в службі дітей вже знають про проблему, але більше подробиць наразі немає. Там начебто пообіцяли забрати дитину.

Що кажуть у поліції

Харківський поліцейський В'ячеслав Марков повідомив, що правоохоронці справді знають про те, що сталося.

Він каже, що відео жінки зняли не 23 листопада, а значно раніше. Адже зараз мати з дитиною перебувають у COVID-відділенні. Тому зараз поліція не зможе її опитати. Проте одразу після одужання жінка пояснить свій вчинок.