Проте цю інформацію спростували в поліції. Наразі вже триває розслідування інциденту.

Раніше писали Матір 3 місяці не випускала з квартири: у Харкові врятували школярку

Звернулася по допомогу бабуся

До поліції приблизно о 10 вечора звернулася 60-річна матір жінки, яка нібито не випускала дитину на вулицю. Вона також зазначила, що її донька має психічні розлади й наразі перебуває на стадії загострення.

Туди одразу направили патрульних, співробітників ДСНС і бригаду медиків. 36-річна зловмисниця категорично відмовилася відчиняти двері. Тому в помешкання вирішили проникнути силою.

Який був стан школярки

10-річна дівчинка перебувала в стані психоемоційного напруження. При цьому тілесних ушкоджень або фізичного виснаження вона не мала.

Дитину передали під розписку 46-річному батькові. А вже 6 вересня дівчина пішла до школи. Її матір доставили до Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3. Який у діагноз у жінки – не розголошують.

Правоохоронці почали встановлювати деталі цієї події. Чи будуть відкривати кримінальне провадження – невідомо.

Бабуся частково все заперечила

Newsroom пише, що також цю подію прокоментувала віцемер з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Вона розповіла, що інформація про цю дівчинку надійшла в соціальні служби 1 вересня. А 6 вересня в мерію вже звернулася бабуся школярки.

Вона написала в поясненні, що інформація про те, що тривалий час утримували внучку, не зовсім вірна. Вона ходила в школу весь 4 клас. Влітку дочка з внучкою раз в тиждень ходили за продуктами, де купували необхідні речі, засоби гігієни й канцелярське приладдя,
– розповіла Чиновниця.

Також вона додала, що дівчинка 6 вересня пішла до школи. Зараз вона тимчасово проживає з бабусею, проте може переїхати до батька. Він уже звернувся з відповідним клопотанням до суду.

Що було відомо раніше

  • Вчителі школи, де вчиться дівчинка, не могли зв'язатись ні з нею, ні з її мамою.
  • Тому вони одразу почали бити на сполох.
  • Сусіди дівчинки відмовилися розповідати, що відбувається.
  • Родичі раніше зверталися в усі можливі інстанції.
  • Також подали до суду, щоб змінити місце проживання дитини.
  • Ця сім'я вже перебувала на обліку соціальних служб.