У мережі оприлюднили відео, де добре видно цей інцидент. Про те, що люди на записі є правоохоронцями, повідомили журналістам анонімні джерела.

Зауважте Поліцейська бійка у Дніпрі: що про неї кажуть головні учасники – сержант і його керівник

Кинув і бив лежачого

Потерпілий, якого звати Олександр, у закладі відпочивав із дружиною. Потім один із поліцейських почав діалог із жінкою та через це почалася перепалка.

Правоохоронці нібито почали обзивати та принижувати чоловіка. Потім один із них його повалив на підлогу та почав бити. Ймовірно, це був службовець ДСР Дмитро Любичєв. Слід зазначити, що незадовго до цього потерпілий витягнув із кишені предмет, який схожий на ніж.

ДСРівець побив чоловіка в клубі
Правоохоронець, який нібито бив чоловіка / Фото Police Control

Анонімні джерела також повідомили, що на місці події також був присутній начальник одного з відділів Управління стратегічних розслідувань Євген Смаль. Проте він нібито який не контролював своїх підлеглих.

Бійка з правоохоронцями в клубі: дивіться відео Police Control

Відкрили кримінальне провадження

Видання Newsroom повідомило, що цю подію прокоментували в Прокуратурі Харківщини. Там сказали, що справді такий інцидент був, тому вже відкрили кримінальне провадження.

Бійку розслідують за статтею про хуліганство. Максимальне покарання за нею – 3 роки в'язниці. Проте зловмисник може відбутися й арештом на 6 місяців чи штрафом до 850 гривень.

Інші інциденти в нічних клубах

  • Вночі 4 жовтня повідомили, що сталася масова бійка в харківському клубі Galaktika. Там група людей побила 2 хлопців, яких забрала швидка. Які в них були поранення – невідомо. Проте оприлюднювали відео, на якому було видно окривавлений бік одного з них.
  • В Одесі 8 серпня в пляжному нічному клубі Seagull Beach Club чоловік побив адміністратора закладу. Він для цього використав палицю, якою проламав потерпілому голову. Це сталося, бо зловмисник не хотів оплачувати оренду шезлонга.
  • 26 липня повідомили, що в дніпровському нічному клубі Bartolome сталася бійка, в якій постраждали 2 чоловіків. Їх побили прямісінько на танцмайданчику, але охоронці закладу практично ніяк не реагували.