Дитина пішла гуляти 28 липня і не повернулась. Мати розповіла, що Мирослава самовільно вийшла з двору будинку з 13-річним сусідським хлопцем. Вже після цього вона не повернулась.

Раніше Дівчинку, яку розшукували на Харківщині, знайшли мертвою

Дівчинка вийшла з двору з сусідським хлопцем

На розшук Мирослави вирушили і правоохоронці, і волонтери. Тіло дівчинки знайшли близько 23:50 у закинутій будівлі у цьому ж селищі. У дитини були забиття голови та обличчя.

На місце жахливої події виїхали криміналісти, судово-медичні експерти та кінологи. Зловмисника вдалось знайти за лічені години.

Порушили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Читайте також Поліція закриває справу про вбивство Марії Борисової

Є нюанс: хлопець – неповнолітній, отож поліція наразі готує клопотання в суд, аби провести його допит і перевести в приймальник-розподільник для дітей.

ЗМІ пишуть, що хлопець мав схильність до насилля

Тим часом, у телеграм-каналі "ТРУХА" повідомляють, що затриманий і раніше мав схильність до неадекватних вчинків. Зокрема, мовиться про шкуродерство. Він начебто жорстоко убив трьох цуценят.

ЗМІ пишуть, що хлопець мав схильність до насилля / Фото "ТРУХА Харьков"