За словами Кулика, артоб'єкт необхідно декорувати. Зокрема, затонувати колони, аби вони нагадували пісковик. Також необхідно пофарбувати деякі елементи та висадити дикий мох і виноград.

Зауважте "Альонка постапокаліпсису": в Росії встановили дивний пам'ятник – фото вас вразить

Автор наголосив, що колони мають виглядати, наче зі старого пісковика. Планують, що з сонячного боку інсталяція мерехтітиме бірюзовими вкрапленнями, а з іншого боку – ростиме мох.

За задумом, об'єкт має нагадувати древню конструкцію. Її начебто збудували тисячу років тому. За пережиті віки вона й набула такого специфічного вигляду.

Шана древнім людям

Кулик нагадав, що у сиву давнину на цих землях мешкали скіфи, сармати, трипільці. Метою артоб'єкту є нагадати сучасникам про їхні корені. Автор сподівається що "Скіфська спадщина" змусить людей задуматися про минуле. Діти зацікавляться, хто такі скіфи.

Я не шкодую про це, я харків'янин і дуже хочеться, щоб у нашому місті були незвичайні об'єкти, не тільки стандартні, зрозумілі, а де потрібно постояти, подумати,
– заявив Кулик.

"Харківський Стоунхендж": деталі скандалу

  • Незвичний артоб'єкт встановили у спальному районі Харкова. Конструкції "прикрасили" пустир за житловими будинками на вулиці Бібліка, 2 та 2а.
  • Реалізувати проєкт "Скіфська спадщина" збиралися за 1 482 680 гривень.
  • Водночас директор департаменту з питань інформації й зв'язків з громадськістю міської ради Харкова Юрій Сидоренко пообіцяв, що у такому вигляді роботу не приймуть.
  • Мер Ігор Терехов переконаний, що в Харкові немає місця такому "біблікіському стоунхенджу" чи "скіфській спадщині".

Цікаво – портрет Путіна у міськраді Львова: дивіться відео