До того ж, не кіпами листів і звернень, а знімками біля скандальних об’єктів.

"Концепція: фотографування людей, які переходять тут і потім зробити фотовиставку перед Адміністрацією Президента і перед Київською міською адміністрацією", - каже учасниця акції Наталія Мусієнко.

Перше місце в "чорному списку" незаконних будівництв посів кістяк офісного-торгівельного центру, який будують над метро Театральна, що у центрі столиці. Тут і розвернули імпровізовану фотостудію, яка за кілька днів роботи зібрала не одну сотню знімків небайдужих перехожих.

"Йшов випадково і побачив акцію, я завжди підтримую такі акції. Звичайно, я проти оцих забудов про які, ну те, що ми бачимо скрізь і не питають думки наших киян", - каже перехожий-учасник акції Георгій Якович.

"Ми мусимо одне одного підтримувати і консолідуватися для того, щоб зберегти і столицю, і Україну, і намагаємося щось зробити. Кожен, зроблячи один крок - ми зможемо подолати всі перешкоди на нашому шляху", - каже перехожий-учасник акції Руслан.

Відомо, що півтора роки тому столична прокуратура скасувала дозвіл на будівництво цього об’єкту. Відтак, офіційно роботи, що ведуться тут можна назвати "заходами по консервації". Однак, підміна понять суті не змінює, вважають у Київраді.

"Насправді, якщо виходити з певних формальних процедур, питання вирішуються дуже складно, але коли є рішення Президента, який грюкнув кулаком по столу і сказав, що тут будівництва не буде, а будівництво триває - це про що говорить? Про те, що оці заяви, про те, що у нас є така вольова рішуча влада, яка нібито все добре робить - вона насправді нічого не може. Сьогодні влада не може справитися зі своїми олігархами", - каже депутат Київради Олександр Бригинець.

Разом з тим, скандальне будівництво може припинити вчорашнє рішення Київського апеляційного господарського суду, згідно з яким договір купівлі-продажу земельної ділянки над станцією метро Театральна в Києві є незаконним.