Вони намагаються усіма способами зупинити будівництво. Кілька днів тому невідомі особи підпалили будову цього реабілітаційного центру. Про це на своєму ютуб-каналі повідомив волонтер Сергій Притула.

Читайте також Онкохворі українці будуть отримувати високоефективну меддопомогу, – Степанов

Сусіди проти будівництва центру

Працівниці благодійного фонду "Запорука" знайшли спонсорів, зусиллями яких вдалося назбирати грошей, на які купили землю, замовили проєкт і почали будівництво власного великого реабілітаційного центру для онкохворих дітей.

Водночас жінки зіткнулися з тотальною ненавистю з боку сусідів, які намагалися в юридичний спосіб "викорчувати" це будівництво і навіть подекуди заподіювали матеріальної шкоди.

Ніхто з них точно не зрадів і ніхто не сказав: "давайте ми вам допоможено, аби швидше це відкрилося". Зібралися усі натовпом, щоб розказати нам про те, як це погано і як ми точно маємо бути десь, де свіже повітря у лісі, подалі від них.

Бо тут виявляється літаки літають і тут буде погано. Їм добре, а дітям хворим буде тут погано. Що їхні діти не мають бачити наших дітей. Сусід з іншої сторони дуже боїться, що обіцяє туї посадити високі, бо не хоче з вікна бачити цих дітей. Він так мріяв у спокої жити, а тут таке виявляється.

Інший сусід болгаркою ворота порізав. Він все хоче з нами воювати, бо каже незаконно, щоб онкохворі діти жили зі здоровими людьми, каже вони мають жити десь далеко.

Бо він будував будинок, а тут його вікна виходять, а тут діти "за крок від смерті" і взагалі воду забруднюють і ауру зіпсують, і взагалі цінність нерухомості у цьому районі впаде через таке сусідство. І така партизанська війна вже триває 2 рік,
– кажуть працівниці благодійного фонду "Запорука"

На цього чоловіка з болгаркою написали заяву у поліцію. Однак дільничі не побачили у його діях складу злочину.

Центр для онкохворих дітей підпалили

Кілька днів тому будову реабілітаційного центру для онкохворих дітей "Дача" – підпалили. Підпал стався у вечері близько 23:30. У цей момент у приміщенні перебували 3 людей.

Власники центру написали ще одну заяву, тепер про підозру у підпалі.

За словами Сергія Притули, земельні ділянки під забудову колись у цьому районі роздавали по лінії МВС. Саме тому велика кількість людей, які там проживають, так чи інакше пов'язані з Міністерством внутрішніх справ.

Я зайвої ілюзії щодо цієї справи не створюю. Давайте відверто, хто міг вчинити підпал? Один із сусідів, до речі, наполягає на тому, що це будівельники кинули "бичок" від цигарки і саме від нього все запалало. Але криміналісти сказали, що все ж таки це підпал,
– наголосив волонтер.


Центр допомоги онкохворим дітям "Дача" підпалили / Скриншот з відео Сергія Притули

Організовують відеоспостереження

Він додав, що зараз силами небайдужих спонсорів організовується система відеоспостереження по всьому периметру реабілітаційного центру. Це робиться для того, щоб унеможливити подібні інциденти надалі.

Насамкінець Сергій звернувся до сусідів реабілітаційного центру, зазначивши, що тепер його безпека у їхніх інтересах.

З частиною із вас вже були проведені ознайомчо-профілактичні бесіди. А тим, кому не дійшло, повідомляю: відтепер цей центр знаходиться під захистом. Сподіваюсь на розуміння та співпрацю, можете навіть закласти того, хто вчинив підпал,
– підсумував Притула.